Hakkımızda

ACCURATE PROFİLİ : 2015 yılında kurulan ACCURATE; muayene, validasyon, test ve kalibrasyon konularında uzun yıllar sektörde alınan çeşitli görevlerin tecrübesiyle birlikte, yeni teknolojileri, güncel standartları takip ederek, doğru, tarafsız ve bağımsız hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur.

MİSYONUMUZ: Uluslararası kabul görmüş standartlar ışığında; muayene, validasyon, test ve kalibrasyon kapsamımızda rekabetçi koşullar ile kaliteli hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ: Uzman kadromuzla sahip olduğumuz bilgiyi; doğru, tarafsız, bağımsız, güvenilir ve etik değerlere uygun, mükemmele ulaşmış müşteri memnuniyeti ışığında küresel pazarda da rekabet gücü yüksek bir kuruluş olmak ve inovatif becerilerimizi global çözümler üretebileceğimiz bir zemine taşımaktır.

KALİTE POLİTİKASI

                    ACCURATE olarak verilen hizmetlerimizde;

  • İyi mesleki ve teknik uygulamalar göstererek, sürekli eğitilen ve becerisi geliştirilen uzman personeli ve teknolojinin gelişmesi sonucu ihtiyaç haline gelen değişimlere kaynakların sağlanması kabiliyeti ile hızlı şekilde cevap vererek ve kaliteyi en üst seviyede tutarak,
  • Ulusal/uluslararası standard metodları ve geçerli kılınmış içsel metodları kullanmak,
  • Hızlılık, doğruluk, süreklilik, güven, eşitlik, tarafsızlık ve gizlilik ilkelerinin topyekûn uygulanması ve müşterilerle yapılan işbirliğinin de yardımıyla, müşteri şikâyetlerinin azaltılması ve dolayısı ile müşteri memnuniyetinin artırılması konusunda gerekli tüm çalışmalar yapılmaktadır.

                 ACCURATE verdiği hizmetlerde bağımsızlık, tarafsızlık, dürüstlük ve gizlilik ilkelerinden asla ödün vermez.

                ACCURATE’ in üst yönetimi; Kalite Yönetim Sistemi’ni tüm personelin katkısıyla, müşteri şartı ve yasal şartlara uygun olarak etkin bir şekilde                                 uygulayacağını ve sürekli iyileştireceğini taahhüt eder.